Hotel President Venezia

****
Forte Marghera 99/A, Mestre, 30173, Italië
Boek online nu. Vanaf EUR53.
Onze medewerkers zijn live beschikbaar, bel alstublieft
Bekijk alle foto's in de galerij

Boek online nu
Vanaf EUR53

nachten
1 Kamer Met 2 Volwassenen Zoekcriteria wijzigen
Bekijk prijzen
Kamer
Kamer
Gratis wifi
Huisdieren toegestaan
Deze pagina e-mailen

Hotel President Venezia is een 4-sterren hotel gunstig gelegen in Mestre. De gasten kunnen gebruik maken van roomservice. Onze behulpzame 24-uurs receptie staat voor u klaar om u te helpen met al uw vragen.

Een vriendelijke en behulpzame conciërge staat altijd klaar om u te helpen bij eventuele vragen. Het hele terrein van het hotel is rolstoeltoegankelijk.

Voor de veiligheid en uw eigen gemoedsrust, is elke kamer voorzien van een kluis.

Gratis internettoegang in alle openbare ruimtes. Niet-roken in de gehele accommodatie.

De accommodatie beschikt over faciliteiten met computer- en zakelijke dienstverlening. De accommodatie laat honden en katten toe in de kamers (mogelijk een limiet hieraan, gelet op hun grootte). Gasten kunnen genieten van een grote selectie van zowel alcoholische als non-alcoholische dranken in de bar/lounge van het hotel.

Bekijk meer »

Vragen & Antwoorden

Hotel President Venezia Kamers

Economy Double or Twin Room
1 Queen bed 18 sqm
Minibar, Douche, Kluis, TV - Televisie, Telefoon
Standard Double or Twin Room
1 Queen bed 20 sqm
Minibar, Douche, Kluis, TV - Televisie, Telefoon
Eenpersoonskamer
1 Twin bed 12 sqm
Minibar, Douche, Kluis, TV - Televisie, Telefoon
Driepersoonskamer
1 Twin bed 23 sqm
Minibar, Douche, Kluis, TV - Televisie, Telefoon
Luxe Tweepersoonskamer
1 Queen bed 22 sqm
Minibar, Douche, Kluis, TV - Televisie, Telefoon
Tweepersoonskamer of Kamer met twee aparte bedden
1 Queen bed 17 sqm
Minibar, Douche, Kluis, TV - Televisie, Telefoon
Vierpersoonskamer
2 Twin bed 40 sqm
Minibar, Douche, Kluis, TV - Televisie, Telefoon

Hotel President Venezia Hotel Services en Faciliteiten

WiFi gratis
Toegang voor huisdieren‎
Koffie-/theezetapparaat
Waterkoker
Rookvrije kamers
Airconditioning
Roomservice
Familiekamers
Huisdieren toegestaan
Tillen
Bagageopslag
Snel in- en uitchecken
Kluis
Fax/kopiëren
Geluidsdichte kamers
Roken is niet toegestaan in het gehele pand
Privé in- en uitchecken
Pendeldienst (tegen betaling)
Conciërgeservice
Allergievrije kamer
Koffiehuis op locatie
Contantloos betalen mogelijk
Brandblussers
EHBO-doos beschikbaar
Contactloos in- en uitchecken
Factuur verstrekt
Rookmelders
Eten kan worden bezorgd bij gastenverblijven
CCTV buiten het pand
Toegang tot professionals in de gezondheidszorg
24-uurs beveiliging
Beveiligingsalarm
Toegang met sleutelkaart

Televisie in gemeenschappelijke ruimtes
Receptie (beperkte openingstijden)
Snel inchecken
Luchthavenvervoer - ophalen (toeslag)
Luchthavenvervoer - afzetten (toeslag)
Internettoegang
Ontvangstruimte
Toegankelijke shuttle
Toegankelijke pendeldienst naar treinstation

 

Hotel President Venezia Veelgestelde vragen

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Hotel President Venezia?
Gasten kunnen inchecken vanaf 14:00. Uitchecken is mogelijk tot 11:00.
Wat is de dichtstbijzijnde luchthaven bij Hotel President Venezia?
Venice, Italy (VCE-Marco Polo) ligt op 4.54 mi van de accommodatie.
Wordt er roomservice aangeboden?
De gasten kunnen gebruik maken van roomservice.
Is de receptie 24 uur per dag geopend?
Onze behulpzame 24-uurs receptie staat voor u klaar om u te helpen met al uw vragen.
Is er een conciërge beschikbaar bij Hotel President Venezia?
Een vriendelijke en behulpzame conciërge staat altijd klaar om u te helpen bij eventuele vragen.
Is Hotel President Venezia rolstoeltoegankelijk?
Het hele terrein van het hotel is rolstoeltoegankelijk.
Hebben hotelkamers kluizen?
Voor de veiligheid en uw eigen gemoedsrust, is elke kamer voorzien van een kluis.
Biedt Hotel President Venezia gratis wifi aan?
Gratis internettoegang in alle openbare ruimtes.
Is roken toegestaan op het terrein?
Niet-roken in de gehele accommodatie.
Heeft Hotel President Venezia een businesscentrum?
De accommodatie beschikt over faciliteiten met computer- en zakelijke dienstverlening.
Zijn huisdieren toegestaan bij Hotel President Venezia?
De accommodatie laat honden en katten toe in de kamers (mogelijk een limiet hieraan, gelet op hun grootte).
Is er een lounge of bar bij Hotel President Venezia?
Gasten kunnen genieten van een grote selectie van zowel alcoholische als non-alcoholische dranken in de bar/lounge van het hotel.

Hotel President Venezia op de kaart

📍 Hotel President Venezia
Klik om met de kaart te interageren

 

Bekijk alle foto's in de galerij
Beoordelingen
...The Staff were exceptional, very friendly and helpful....
Klik hier om uw mening te geven

De omgeving

    Luchthavens in de buurt van Hotel President Venezia

    • Venice, Italy (VCE-Marco Polo) - 4.54 mi
    • Treviso, Italy (TSF) - 11.61 mi

    Musea

    • Museo Vetrario - Murano - 1.45 mi
    • Jewish Ghetto and Museum Ghetto Ebraico di Venezia - 4.87 mi
    • Palazzo Labia - Salone del Tiepolo - 4.88 mi
    • Scuola Grande di San Rocco - 5.21 mi

Hotels in de buurt van Hotel President Venezia

Garden Hotel Michelangelo Venice offers a wealth of amenities designed to enhance your stay. Guests enjoy complimentary Wi-Fi, ensuring seamless ...
Ideally located just 7 kilometers Northwest of Venice’s lively mainland in the town of Mestre, Elite Hotel Residence is nestled amidst a number of the ...
Hotel Venezia enjoys a prime position in Mestre, offering seamless access to Venice's historic heart through excellent bus connections. Guests can start their ...
Just 3.7 mi from Venice and 4.3 mi from Marco Polo Airport, Hotel San Giuliano is in front of Ponte della Libertà bridge, connecting Mestre to Venice. The ...